Publications Office of the EU
Ispanija-Canals: Miestų plėtros statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Canals: Miestų plėtros statybos darbai

  • Skirta
    26/03/2013
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45211360 Miestų plėtros statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
600,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
599,919.49 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PAI 01/2006/U-3
Aprašymas

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
600,000.00
Galutinė sutarties vertė
599,919.49 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Argent XXI, S.A.
Pašto adresas: c/ Universidad, 4
Vietovė: Valencia
Pašto kodas: 46003
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.