Publications Office of the EU
Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

  • Paskelbta
    12/02/2024
  • Galutinis terminas
    25/03/2024
  • Atšaukta
    24/04/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Heide
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35110000 Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
8,755.35 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
08-24
Aprašymas

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://bi-medien.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://bi-medien.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2024 11:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: 100%
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
8,755.35 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: C. B. König Feuerschutz GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Borstel-Hohenraden
Pašto kodas: 25494
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.