Publications Office of the EU
Čekija-Vrchlabí: Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Vrchlabí: Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai

  • Paskelbta
    19/04/2018
  • Galutinis terminas
    22/05/2018
  • Atšaukta
    26/05/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Správa Krkonošského národního parku
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10,171,738.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
51/2018
Aprašymas

Jednalo se o rekonstrukce lesních cest a jednoho mostu na území KRNAP a jeho OP.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Správa Krkonošského národního parku
Nacionalinis registracijos numeris: 00088455
Pašto adresas: Dobrovského 3
Vietovė: Vrchlabí
NUTS kodas: CZ052
Pašto kodas: 54301
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Radka Braunová
Pagrindinis adresas: https://www.krnap.cz
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/05/2018 10:15
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.