Publications Office of the EU
Servicios profesionales para realizar un proceso de formación y asesoramiento de las pequeñas y medianas empresas, para elaborar un plan de internacionalización de su negocio, financiada por MRR - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios profesionales para realizar un proceso de formación y asesoramiento de las pequeñas y medianas empresas, para elaborar un plan de internacionalización de su negocio, financiada por MRR

  • Paskelbta
    29/05/2024
  • Galutinis terminas
    27/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/07/2024
  • Skirta
    24/06/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fundación Estatal para la Formación en el Empleo, F.S.P.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79311000 Apklausų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,043,801.65 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
10
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/3120013247/517
Aprašymas

Contratación de los servicios profesionales para realizar un proceso de formación y asesoramiento de las pequeñas y medianas empresas (pymes), para elaborar un plan de internacionalización de su negocio, financiada por el mecanismo de recuperación y resiliencia (Fondos Next Generation EU)

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/07/2024 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.