Publications Office of the EU
Gamtinių dujų tiekimas 2027 m. ir 2028 m. į RLM ir SLP tiekimo taškus Stadtwerke Horb a.N. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Gamtinių dujų tiekimas 2027 m. ir 2028 m. į RLM ir SLP tiekimo taškus Stadtwerke Horb a.N.

  • Paskelbta
    14/08/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
  • Galutinis terminas
    14/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Große Kreisstadt Horb am Neckar
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE12C Freudenstadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09100000 Kuras
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
798,319.33
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
26-EU-L-819-063
Aprašymas

Gamtinių dujų tiekimas 2027 ir 2028 kalendoriniais metais RLM ir SLP tiekimo punktams Stadtwerke Horb a.N. tiekimo rajone

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-19ffa041d4d-74c4a83e56cde33b
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-19ffa041d4d-74c4a83e56cde33b
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/09/2026 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
798,319.33
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.