Publications Office of the EU
Lietuva-Kaunas: Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Kaunas: Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos

  • Paskelbta
    28/09/2022
  • Galutinis terminas
    31/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/10/2022
  • Skirta
    24/01/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
297,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Perkamos pavojingų ir nepavojingųjų atliekų pagal techninėje specifikacijoje nurodytus
atliekų kodus, tvarkymo paslaugos visoje Lietuvoje.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Nacionalinis registracijos numeris: 132340880
Pašto adresas: Pramonės pr. 11 A
Vietovė: Kaunas
NUTS kodas: LT
Pašto kodas: 51327
Šalis: LTU
Asmuo ryšiams: Jolanta Vitkauskienė
Pagrindinis adresas: https://www.vmu.lt
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=663082&B=PPO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/10/2022 10:45
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.