Publications Office of the EU
PL-Katowice: Šviesoforų priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

PL-Katowice: Šviesoforų priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    11/11/2011
  • Galutinis terminas
    20/12/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/12/2011
  • Skirta
    28/12/2011
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL22A Katowicki
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,390,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,651,151.21 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
82/XI/2011/WP
Aprašymas

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/12/2011 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,390,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
2,651,151.21 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Pašto adresas: ul. Fabryczna 15
Vietovė: Katowice
Pašto kodas: 40-611
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.