Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Programavimo paslaugos, susijusios su programinės įrangos produktų paketais - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Programavimo paslaugos, susijusios su programinės įrangos produktų paketais

  • Paskelbta
    07/07/2023
  • Galutinis terminas
    04/08/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/09/2023
  • Skirta
    20/11/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72210000 Programavimo paslaugos, susijusios su programinės įrangos produktų paketais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
576,801.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
490,280.97 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2022-00229
Aprašymas

Procedimiento Abierto.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Nacionalinis registracijos numeris: A86868189
Pašto adresas: Avda Ciudad de Barcelona, 6 - 2ª pl.
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28007
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Pagrindinis adresas: http://www.renfe.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/09/2023 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
576,801.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
490,280.97 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Deloitte Consulting S.L.U
Pašto adresas:
Vietovė: MADRID
Pašto kodas: 28020
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.