Publications Office of the EU
Prancūzija-Nancy: Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Nancy: Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra

  • Paskelbta
    03/10/2015
  • Galutinis terminas
    10/11/2015
  • Skirta
    14/01/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté urbaine du Grand Nancy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72267100 Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
159,301.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2015-CU-F063
Aprašymas

Le présent marché concerne la fourniture et la maintenance de logiciels de messagerie et outils connexes, les formations et les prestations de services qui y sont associées, pour le service de messagerie électronique du Grand Nancy, dont le contenu est décrit dans le CCTP.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Communauté urbaine du Grand Nancy
Pašto adresas: Service de la commande publique, (bureau 101), 22/24 viaduc Kennedy, CO nº 80036
Vietovė: Nancy Cedex
Pašto kodas: 54035
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
159,301.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Them-Is
Pašto adresas: 13/15 boulevard Joffre — bâtiment B
Vietovė: Nancy
Pašto kodas: 54000
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.