Publications Office of the EU
Suomija-Vanta: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Vanta: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    23/11/2016
  • Galutinis terminas
    09/01/2017
  • Skirta
    15/05/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Vantaan kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
925,916.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Aprašymas

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
925,916.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Valuecode Oy
Pašto adresas:
Vietovė: Helsinki
Pašto kodas: 00210
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.