Publications Office of the EU
7 transporto priemonių tiekimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

7 transporto priemonių tiekimas

  • Paskelbta
    14/07/2025
  • Galutinis terminas
    18/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/08/2025
  • Skirta
    11/12/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34131000 Pikapai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
196,774.19 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
159,170.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
248342(4590)/11-07-2025
Aprašymas

7 transporto priemonių tiekimas

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.eprocurement.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
www.eprocurement.gov.gr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/08/2025 09:00
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.