Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Duomenų analizės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Duomenų analizės paslaugos

  • Skirta
    30/04/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Secretario general de la Federación de Organismos o Entidades de Radio y Televisión Autonómicos (FORTA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72316000 Duomenų analizės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,794,843.95
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
8,794,843.95 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-02/20
Aprašymas

Contratación del servicio de suministro de información sobre audiencias de televisión.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
8,794,843.95
Galutinė sutarties vertė
8,794,843.95 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Kantar Media, S. A.
Pašto adresas: C/ Ríos Rosas, 26
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28003
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.