Publications Office of the EU
Telekomunikacijų operatorių optinio ryšio nuoma tikralaikiam incidentų likvidavimo centrui („Dark Fiber“) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Telekomunikacijų operatorių optinio ryšio nuoma tikralaikiam incidentų likvidavimo centrui („Dark Fiber“)

  • Skirta
    23/03/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
128,845.44 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
568569
Aprašymas

Sutarties dalykas yra telekomunikacijų operatorių (Tamsiojo pluošto) optinio ryšio nuoma tikralaikiam incidentų likvidavimo centrui ir ji suskirstyta į 2 dalis taip: Lot № 1 - "Telekomunikacijų operatorių optinio ryšio nuoma tikralaikiam incidentų atkūrimo centrui (Tamsus pluoštas) tarp šių galinių taškų - Meet-me-room-North (Meet-me-room-1)" ir ​​​​​​​ Lot № 2 - "Telekomunikacijų operatorių optinio ryšio nuoma tikralaikiam incidentų atkūrimo centrui (Tamsus pluoštas) tarp šių galinių taškų - Meet-me-room-South (Meet-me-room-2)".

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Най-ниска цена
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
128,845.44 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: А1 България ЕАД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1309
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.