Publications Office of the EU
Skaitmeninis euras. Programėlė ir SDK - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Skaitmeninis euras. Programėlė ir SDK

  • Paskelbta
    04/01/2024
  • Galutinis terminas
    20/02/2024
  • Skirta
    02/10/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
European Central Bank
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw-eea
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66110000 Bankų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
76,800,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
153,600,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PRO-009488
Aprašymas

MPT skirta skaitmeninio euro programėlė ir susijęs programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK), kurį sudaro i) skaitmeninio euro programėlė ir ii) SDK, padedantys MPT teikti skaitmeninio euro paslaugas per savo mobiliąsias programėles ir elektronines sąsajas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Quality
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Price
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
76,800,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
153,600,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Pašto adresas:
Vietovė: Rome
Pašto kodas: 00137
Šalis:
Vietovė: Sapient GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Munich
Pašto kodas: 80335
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.