Publications Office of the EU
Vengrija-Budapeštas: Tvarsliava - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vengrija-Budapeštas: Tvarsliava

  • Paskelbta
    15/03/2021
  • Galutinis terminas
    16/04/2021
  • Atšaukta
    19/04/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141110 Tvarsliava
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
82,874,459.00 HUF
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR001321612020
Aprašymas

Ajánlatkérő az Intézmény részére 12 hónapban szükséges különféle kötszereket kívánja megvásárolni a Kbt. 105. § (2) bekezdés b) pontja alapján több ajánlattevővel megkötött keretmegállapodás alapján.
A Kbt. 109. § (1) bekezdésben foglaltak alapján Ajánlattevőknek ajánlatukat elektronikus katalógus formájában kell benyújtani.
Keretmegállapodás időtartama a hatályba lépésétől számítva 12 hónap. Az első teljesítési időszak a keretmegállapodás hatályba lépésétől számított 6 hónap. Ezt követően még egy darab 6 hónapos időtartam lejártát megelőzően van lehetőség az elektronikus katalógus frissítésére.
A Keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik, az adott (6 hónapos) teljesítési időszakra vonatkozóan összeállított elektronikus katalógusból.
Ajánlatkérő az első 6 hónap leteltét követően második (6 hónap) teljesítési időszakra vonatkozóan verseny újranyitásával kér be frissített elektronikus katalógust, a Kbt. 109. §. (6) bekezdés a) alapján, ajánlattételi felhívás közvetlen megküldésével. A versenyújranyitás során Ajánlattevő az aktuális árváltozásait, Ajánlatkérő az aktuális igényeit jogosult változtatni. A változtatás nem járhat az ellenérdekű fél sérelmével.
A keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt Ajánlattevőknek egy alkalommal nyílik lehetőségük az elektronikus katalógusuk frissítésére.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Nacionalinis registracijos numeris: EKRSZ_74552335
Pašto adresas: Nagyvárad tér 1.
Vietovė: Budapest
NUTS kodas: HU110
Pašto kodas: 1097
Šalis: HUN
Asmuo ryšiams: Cippán Diána
Pagrindinis adresas: http://www.dpckorhaz.hu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001321612020/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/04/2021 13:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
82,874,459.00 HUF
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.