Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Wesel: Plaukimo baseino statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Wesel: Plaukimo baseino statybos darbai

  • Paskelbta
    21/10/2022
  • Galutinis terminas
    18/11/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/11/2022
  • Skirta
    02/01/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Städtische Bäder Wesel GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45212212 Plaukimo baseino statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,174,045.26 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VE 333.01 / WKB
Aprašymas

Der Bauherr, die Städtische Bäder Wesel GmbH, beabsichtig auf dem Gelände des aktuellen Freibades ein neues Kombibad zu errichten. Dieses Gebäude weist sowohl Stahlbetondecken als auch Decken in Holzfertigbauweise auf. Als Abdichtung wurde sich hier für eine 2-lagige bituminöse Abdichtung entscheiden. Es handelt sich hier um Flachdachbauweisen. Das Gebäude erhält zum Teil extensive Dachbegrünungen. Die Sportbad- & Erlebnisbadhallen werden mittels stahlunterspannter Träger und vorelementierten Dachelementen teils mit Akustikplatten ausgeführt, Kurs- & Lehrschwimmbad mit Bindern und vorelementierten Dachelementen. Des Weiteren sind Teilbereiche für eine mögliche spätere Aufstockung in den Treppenhäusern und im Aufzugsschacht als Holzbalkendecken auszuführen.
Im Saunagarten ist ein aufgeständertes Saunahaus über einen Holzsteg erreichbar geplant. Dieses Saunagebäude ist als Holzrahmenbau mit Außenvorbereich und Saunainnenbereich geplant. Die Beplankung ist als Rhombusschalung vorgesehen.
Der Saunainnenausbau wird bauseits seitens Saunabauer ausgeführt.
Des Weiteren ist eine Pergola im Saunagarten vorgesehen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y62656H
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/11/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,174,045.26 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Grossmann Bau GmbH
Pašto adresas: Äußere Münchener Straße 20
Vietovė: Rosenheim
Pašto kodas: 83026
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.