Publications Office of the EU
II DEZINFECTION PRIEMONIŲ TEIKIMAS - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

II DEZINFECTION PRIEMONIŲ TEIKIMAS

  • Paskelbta
    08/09/2025
  • Galutinis terminas
    25/09/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2025
  • Skirta
    25/11/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL22A Katowicki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
483,176.85
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
39
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-25-098UN
Aprašymas

Išsamus sutarties dalyko aprašymas, perkančiosios organizacijos įgyvendinimo ir priėmimo reikalavimų aprašymas, kuriame nurodoma: - sutarties dalyko aprašymas - asortimento ir kainos priedai (paketai) nuo Nr. 1 iki Nr. 39 į LPZ. 1 Chusteczki do dezynfekcji i mycia małych powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością 2 Preparat do czyszczenia ran 3 Preparat w formie płynu do odkażania skóry przed iniekcjami, pobraniem krwi i do pielęgnacji szwów 4 Preparat do pielęgnacji skóry w formie żelu 5 Preparat do wstępnego mycia endoskopów i płukania kanałów elastycznych 6 Preparat dezynfekcyjny alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + ściereczki (chusteczki) 7 Pianka czyszcząco – pielęgnująca do skóry 8 Preparat do dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudno dostępnych 9 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 10 Preparat myjąco – dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego II 11 Chusteczki do dezynfekcji sal chorych 12 Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 13 Chusteczki do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu 14 Roztwory do płukania i oczyszczania ran 15 Preparat do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego 16 Preparat do maszynowego mycia, płukania i dezynfekcji termicznej, kaczek i basenów 17 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 18 Preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk 19 Gotowy do Użycia preparat czyszczący 20 Preparat do mycia i dezynfekcji UNIT 21 Preparat do mycia i dezynfekcji stomatologicznych systemów ssących oraz spluwaczek 22 Oliwka pielęgnująca 23 Antyseptyk do odkażania jamy ustnej 24 Preparat myjąco - dezynfekujący do powierzchni, narzędzi i rozlanych substancji organicznych 25 Preparat w postaci tabletek do dezynfekcji powierzchni i sprzętów 26 Prep. na bazie kwasu podchlorawego oraz podchlorynu sodu, do stosowania na rany ostre i przewlekłe 27 Prep. dez. alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + chusteczki- II 28 Prep. myjąco - dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego 29 Szczoteczki chirurgiczne z chlorheksydyną 30 Preparat do dezynfekcji aparatów do hemodializy, testy paskowe 31 Preparat przeciw roszeniu optyk, sterylny 32 Preparat antybakteryjny do profilaktyki przeciwgrzybiczej 33 Gaziki dezynfekcyjne do linii infuzyjnych 34 Preparat do dezynfekcji chemiczno-termicznej aparatów do hemodializy 35 Preparat zawierający podchloryn sodu do dezynfekcji 36 Prep. do mycia małych i dużych powierzchni na bazie guanidyny 37 Gotowy do użycia preparat czyszczący 38 Płyn antyseptyczny na skórę i błony śluzowe 39 Prep.w postaci granulatu na bazie akt. tlenu, do mycia i dezynfekcji powierzchni, wyposażenia oraz wyrobów medycznych

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2025 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.