Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Colchester: Sveikatos priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Colchester: Sveikatos priežiūros paslaugos

  • Skirta
    03/08/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
North East Essex Clinical Commissioning Group
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKH3 Essex
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
958,126.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The 3 North Essex CCGs have experienced unprecedented levels of patients requiring to be placed in beds out of the area during the latter part of 2015/16. This increase in demand has emerged due to changes in clinical quality measures implemented by the current incumbent provider following a recent CQC inspection. Examples of recent changes include the cessation of utilising side rooms, moving to single sex wards and closing 12 beds in order to eliminate shared rooms.
There is a national shortage of adult mental health acute beds, both within the public and private sector. This has meant that patients are regularly being placed out of area and often far from their homes and their support networks.
South Essex Partnership University NHS Foundation Trust (SEPT) is the only local NHS provider that has confirmed that they have the ability to open a ward in order to aid the pressures on beds and that allows patients to remain within the Essex area, which can potentially have a substantial impact on patients' rehabilitation into a community setting as soon as possible.
The proposed short term contract will be awarded until 31.3.2017 and is for the provision of 10 additional mental health beds on a block basis with scope to commission up to a further 10 beds' additional resource on a non-contract activity basis.
The contract will also offer the opportunity to establish a strong working relationship between the incumbent provider and SEPT ahead of the proposed merger of these providers.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
958,126.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: South Essex Partnership University NHS Foundation Trust
Pašto adresas: The Lodge, The Chase
Vietovė: Wickford
Pašto kodas: SS11 7XX
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.