Publications Office of the EU
Lenkija-Poznań: Inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Poznań: Inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    02/08/2013
  • Galutinis terminas
    10/09/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/09/2013
  • Skirta
    11/10/2013
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zarząd Dróg Miejskich
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,500,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
205,737.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
DZ/IB/341/78/13
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego dla rozbudowy północnej nitki mostu Lecha w ciągu ulicy Lechickiej - Bałtyckiej w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV:
- 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania,
- 71330000-0 Różne usługi inżynieryjne.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/09/2013 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,500,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
205,737.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dromost Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Trójpole 3b
Vietovė: Poznań
Pašto kodas: 61-693
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.