Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Oslas: Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    14/11/2019
  • Galutinis terminas
    18/12/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Olje- og energidepartementet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
73000000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,600,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
19/1990
Aprašymas

The intention of this contract is that the service provider will help the department by offering a subscription and internet based service (the service) for market information and analysis on the global carbon markets. The service must give the status of the carbon markets, including the EU's system for emission trade, CDM/the JI mechanisms, AAU trade, as well as new carbon markets. The service must provide explanations of the implications of the latest market movements, with a view to developments in energy and gas prices, and relevant climate and energy policies, as well as long term market trends.
The service must be internet based with easy access, and must use the department as a central criteria.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Olje- og energidepartementet
Nacionalinis registracijos numeris: 977 161 630
Pašto adresas: Postboks 8148 Dep
Vietovė: Oslo
NUTS kodas: NO01
Pašto kodas: 0033
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Kjell Hauge
Pagrindinis adresas: https://www.regjeringen.no/no/dep/oed/id750/
Elektroniniu būdu naudojant:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=255068&B=DFO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,600,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.