Publications Office of the EU
Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    16/03/2018
  • Galutinis terminas
    30/04/2018
  • Skirta
    23/07/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
15,416,710.15 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,094,141.87 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
64
Pasiūlymo referencinis numeris
DFP.271.29.2018.ADB
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów do Apteki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Sekcja Zamówień Publicznych, ul. Kopernika 19, 31-501 Kraków
Pašto adresas: ul. Kopernika 19
Vietovė: Kraków
NUTS kodas: PL213
Pašto kodas: 31-501
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Sekcja Zamówień Publicznych
Pagrindinis adresas: www.su.krakow.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.