Publications Office of the EU
LV-Ryga: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

LV-Ryga: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos

  • Skirta
    27/07/2012
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80400000 Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
NVA 2012/25_ESF
Aprašymas

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

80400000 - Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos

80530000 - Profesinio mokymo paslaugos

80500000 - Apmokymo paslaugos

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
6,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Pašto adresas: Kungu iela 2
Vietovė: Liepāja
Pašto kodas: 3410
Šalis: LVA

Vietovė: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Pašto adresas: Gogoļa iela 13-2
Vietovė: Jelgava
Pašto kodas: 3001
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Pašto adresas: Ebreju iela 10
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1019
Šalis: LVA

Vietovė: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Pašto adresas: Ģertrūdes iela 54-7
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1011
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Pašto adresas: Ūnijas iela 70-6
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1084
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Pašto adresas: Smārdes iela 25
Vietovė: Tukums
Pašto kodas: 3001
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Dija" Mācību centrs
Pašto adresas: A.Čaka iela 40-8
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1011
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Pašto adresas: Graudu iela 68
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1058
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Latgales mācību centrs"
Pašto adresas: Saules iela 38
Vietovė: Daugavpils
Pašto kodas: 5401
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Pašto adresas: K.Valdemāra iela 20-6
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1010
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Pašto adresas: K.Valdemāra iela 37-16
Vietovė: Daugavpils
Pašto kodas: 5401
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Pašto adresas: Gogoļa iela 23
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1050
Šalis: LVA

Vietovė: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Pašto adresas: Nīcgales iela 26
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1035
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Pašto adresas: Saules iela 13
Vietovė: Madona
Pašto kodas: 4801
Šalis: LVA

Vietovė: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Pašto adresas: Dubultu prospekts 71
Vietovė: Jūrmala
Pašto kodas: 2015
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Pašto adresas: Cēsu iela 20
Vietovė: Valmiera
Pašto kodas: 4201
Šalis: LVA

Vietovė: Vidzemes augstskola
Pašto adresas: Cēsu iela 4
Vietovė: Valmiera
Pašto kodas: 4201
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Pašto adresas: Lāčplēša iela 125
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1003
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Pašto adresas: Gogoļa iela 13-2
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1050
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Pašto adresas: Ģimnāzijas iela 7/9
Vietovė: Daugavpils
Pašto kodas: 5401
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Pašto adresas: Kandavas iela 8-39
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1083
Šalis: LVA

Vietovė: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Pašto adresas: Ūdeļu iela 22
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1024
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Pašto adresas: Kanālu iela 5 k-2
Vietovė: Jūrmala
Pašto kodas: 2008
Šalis: LVA

Vietovė: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Pašto adresas: Ozolu liela 1
Vietovė: Gulbene
Pašto kodas: 4401
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "MASTERCLASS"
Pašto adresas: Lubānas iela 116-4
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1021
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "MBR"
Pašto adresas: Merķeļa iela 8
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1050
Šalis: LVA

Vietovė: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Pašto adresas: Ventspils iela 51
Vietovė: Liepāja
Pašto kodas: 3405
Šalis: LVA

Vietovė: SIA "Tiara - S"
Pašto adresas: Filozofu iela 20
Vietovė: Jelgava
Pašto kodas: 3001
Šalis: LVA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.