Publications Office of the EU
Pranešimas apie sutarties sudarymą. Preliminarioji sutartis dėl paslaugų teikimo žiemą ATP Frederikshavn ir Haderslev - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pranešimas apie sutarties sudarymą. Preliminarioji sutartis dėl paslaugų teikimo žiemą ATP Frederikshavn ir Haderslev

  • Paskelbta
    05/06/2025
  • Galutinis terminas
    09/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/07/2025
  • Skirta
    10/09/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ATP
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90620000 Sniego valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
650,000.00 DKK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
265442534
Aprašymas

Preliminariosios sutarties dėl žiemos paslaugų teikimo ATP pirkimas. Preliminarioji sutartis apima šias ATP vietas: Frederikshavn ir Haderslev.Asmuo, kuriam skirtas bendrasis susitarimas, ateinančius ketverius metus turės teikti ATP žiemos paslaugas ir taip užtikrinti, kad ATP vietos būtų greitai pasūdytos ir išvalytos nuo sniego, kai to reikės dėl oro sąlygų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/07/2025 12:00
Award method
Pris
Apskaičiuotoji vertė
650,000.00 DKK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Tolstrup A/S
Pašto adresas:
Vietovė: Fredericia
Pašto kodas: 7000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.