Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Eismo valdymo įrangos montavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Bulgarija-Sofija: Eismo valdymo įrangos montavimas

  • Pranešta
    09/03/2013
  • Paskelbta
    16/01/2014
  • Galutinis terminas
    10/02/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/02/2014
  • Skirta
    20/05/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Агенция „Пътна инфраструктура“
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45316213 Eismo valdymo įrangos montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
19,999,998.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Предмет на настоящата обществена поръчка по обособени позиции (от 1 до 6) е производство, доставка и монтаж на пътни знаци с постоянни и променливи размери на вертикална сигнализация и други средства за сигнализиране на републиканските пътища на територията на страната, стопанисвани от АПИ, съгласно чл. 19, ал. 1, т. 1 от Закона за пътищата по обособени позиции (от 1 до 6), както следва:
— Обособена позиция № 1 Северозападен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Видин, Враца, Монтана, Ловеч и Плевен;
— Обособена позиция № 2 Северен централен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Велико Търново, Габрово, Разград, Русе и Силистра;
— Обособена позиция № 3 Североизточен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Варна, Добрич, Търговище и Шумен;
— Обособена позиция № 4 Югоизточен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Бургас, Сливен, Стара Загора и Ямбол;
— Обособена позиция № 5 Южен централен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Смолян и Хасково;
— Обособена позиция № 6 Югозападен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Благоевград, Кюстендил, Перник, София.
1. Изпълнението на обществената поръчка включва дейности, които са свързани с производство, доставка и монтаж на пътни знаци с постоянни и променливи размери за вертикална сигнализация и други средства за сигнализиране на републиканските пътища, отговарящи на изискванията на „Технически изисквания при изпълнение на пътни знаци и указателни табели от светлоотразителни материали“ на Агенция „Пътна инфраструктура“ от 2011 г. и представляват условие, следствие или допълнение към него, а именно:
Проектиране на:
— портални рамки, конзоли и дву- или повече опорни носещи конструкции;
— пътни знаци с променливи размери.
Производство на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери.
Доставка на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери;
— стоманени стълбове за монтаж на вертикална сигнализация.
Монтаж на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери вдясно от пътя;
— пътни знаци с променливи размери над платното за движение;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери;
— стоманени стълбове за монтаж на вертикална сигнализация.
Доставка и влагане на необходимите и съответстващи на техническите спецификации материали и продукти за пътни знаци с постоянни и променливи размери за вертикална сигнализация и елементи за техния монтаж; Извършване на необходимите изпитвания; Отстраняване на проявени дефекти през гарантираните експлоатационни срокове, определени с договора за възлагане на обществената поръчка. Участник в процедурата може да участва и да подаде оферта за максимум 2 (две) обособени позиции. Документацията по процедурата е публикувана на интернет адрес на АПИ: www.api.government.bg

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Агенция „Пътна инфраструктура“
Nacionalinis registracijos numeris: 000695089
Pašto adresas: бул. „Македония“ № 3
Vietovė: София
Pašto kodas: 1606
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: деловодство
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/02/2014 14:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.