Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Kėlikliai ir automobiliniai keltuvai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Kėlikliai ir automobiliniai keltuvai

  • Paskelbta
    10/11/2018
  • Galutinis terminas
    03/12/2018
  • Skirta
    13/03/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AENA, S. M. E., S. A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42410000 Kėlimo ir krovimo įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
630,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
620,650.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DEA 563/2018
Aprašymas

Suministro de gatos de elevación para recuperación de aeronaves.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
630,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
620,650.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Tulma Aviation, S. L.
Pašto adresas: C/ Relatores, 1
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28012
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.