Publications Office of the EU
Ispanija-Gijón: Sporto aikščių priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Gijón: Sporto aikščių priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    20/12/2017
  • Galutinis terminas
    29/01/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/02/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77320000 Sporto aikščių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,146,187.50 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
013324/2017
Aprašymas

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Nacionalinis registracijos numeris: P8302404B
Pašto adresas: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Vietovė: Gijón
NUTS kodas: ES120
Pašto kodas: 33204
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Pagrindinis adresas: http://contratacion.gijon.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/02/2018 13:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,146,187.50 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.