Publications Office of the EU
Arraso miestui skirtos plataus vartojimo ir profesionalios buitinės technikos įrangos įsigijimas ir priežiūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Arraso miestui skirtos plataus vartojimo ir profesionalios buitinės technikos įrangos įsigijimas ir priežiūra

  • Paskelbta
    24/04/2026
  • Galutinis terminas
    26/05/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/05/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MAIRIE ARRAS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39700000 Buitiniai prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,080,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2026S0017
Aprašymas

Preliminarioji sutartis bus įgyvendinama išduodant užsakymų formas. Kiekviena dalis bus skiriama atskirai. Už paslaugas mokama pagal vieneto kainas. Numatomos sumos yra orientacinės ir apima visus pratęsimo laikotarpius. Arraso miestui skirtos plataus vartojimo ir profesionalios buitinės technikos įrangos įsigijimas ir priežiūra Šių konsultacijų pristatymą daugiausia sudaro: tiekimas, pristatymas, įrengimas, pradėjimas eksploatuoti, naudojimo mokymas ir einamoji techninė priežiūra, įrangos garantija, senų mašinų evakuacija, įrangos atsargų techninė priežiūra

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1810007
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1810007
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/05/2026 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.