Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Paskelbta
    10/01/2024
  • Galutinis terminas
    07/02/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/02/2024
  • Skirta
    24/07/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45315000 Šildymo ir kitos pastato elektros įrangos elektros instaliacijos montavimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
305,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
260,134.70 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
11-24-ZGM
Aprašymas

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E77774321
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.subreport.de/E77774321
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/02/2024 10:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100.0
Apskaičiuotoji vertė
305,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
260,134.70 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Thomas Alternativenergien GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Schwerin
Pašto kodas: 19057
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.