Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos

  • Skirta
    19/05/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,104,464.63
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,104,464.63 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Aprašymas

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,104,464.63
Galutinė sutarties vertė
1,104,464.63 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Pašto adresas: Avenida de Bruselas, 35
Vietovė: Alcobendas (Madrid)
Pašto kodas: 28108
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.