Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Sofija: Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus

  • Paskelbta
    26/11/2019
  • Galutinis terminas
    03/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/01/2020
  • Skirta
    05/06/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30000000 Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
190,000.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
189,715.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Nacionalinis registracijos numeris: 121797867
Pašto adresas: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Vietovė: София
NUTS kodas: BG411
Pašto kodas: 1000
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Pagrindinis adresas: https://www.marad.bg/bg
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/01/2020 11:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
190,000.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
189,715.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: „Перси“ ООД
Pašto adresas: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Vietovė: София
Pašto kodas: 1618
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.