Publications Office of the EU
Procedūrinė parama derybų procedūrai dalyvaujant konkurse pagal VgV - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Procedūrinė parama derybų procedūrai dalyvaujant konkurse pagal VgV

  • Paskelbta
    10/05/2024
  • Galutinis terminas
    10/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/06/2024
  • Skirta
    02/08/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
UmbauStadt PartGmbB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
NB.102601
Aprašymas

Vadinamajame "V bloke" Potsdamo centre nauji gyvenamieji ir komerciniai pastatai turi būti statomi remiantis atnaujinta pagrindinio pastato koncepcija, kurią patvirtino miesto taryba. Planuojamos keturios architektų pirkimo dalys, kurioms bus skirtos 1–3 paslaugų teikimo etapų nekilnojamojo turto planavimo paslaugos. Penktoje dalyje skiriamas požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, rūsių ir kiemo nekilnojamojo turto planavimas (1-3 veiklos etapas), architektų 1-4 dalių specialistų planavimo paslaugos (1-3 veiklos etapas) ir bendras 4-7 veiklos etapų planavimas. Paslaugos objektas yra derybų procedūros su dalyvavimu konkurse procedūrinė priežiūra pagal VgV su penkiomis dalimis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/06/2024 10:00
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.