Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Kempten (Allgäu): Ugniagesių automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Kempten (Allgäu): Ugniagesių automobiliai

  • Paskelbta
    19/06/2015
  • Galutinis terminas
    04/08/2015
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Kempten (Allgäu) – Amt für Brand- und Katastrophenschutz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE273 Kempten (Allgäu), Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
280,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
048/15
Aprašymas

Beschaffung eines Wechselladerfahrzeuges nach DIN 14 505 mit hydraulischem Ladekran und Seilwinde.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Kempten (Allgäu), Bauverwaltungs- und Bauordnungsamt
Pašto adresas: Kronenstraße 8
Vietovė: Kempten (Allgäu)
Pašto kodas: 87435
Šalis: DEU
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
280,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.