Publications Office of the EU
Prancūzija-Strasbūras: Daugialypės terpės įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Strasbūras: Daugialypės terpės įranga

  • Paskelbta
    23/03/2022
  • Galutinis terminas
    20/04/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/04/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Conseil de l'Europe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32322000 Daugialypės terpės įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Le Conseil de l'Europe lance un appel d'offres pour le déploiement d'équipements numériques et l'exploitation future desdits équipements pour la salle d'audience de la Cour Européenne des Droits de l'Homme (CEDH) à Strasbourg. Vous trouverez les détails du projet dans les pièces annexées. Pour toute question technique relative à la plateforme, vous pouvez contacter le support technique Vortal par mail à l’adresse info.coe@vortal.biz ou par téléphone au +33 9 70 01 95 53. Si vous avez besoin d’accompagnement dans vos premières démarches, vous pouvez contacter Olesya POPOVA par mail : olesya.popova@coe.int. Pour toute question relative à l’appel d’offres, vous pouvez contacter Catherine MARDINE, acheteur en charge du projet. Si vous êtes inscrits sur la plateforme, merci de privilégier la messagerie de la plateforme ; le cas échéant, vous pouvez écrire à catherine.mardine@coe.int .

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.1858339/?SkinName=conseileurope¤tLanguage=en
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/04/2022 16:02
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.