Publications Office of the EU
Ispanija-El Masnou: Gelbėjimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-El Masnou: Gelbėjimo paslaugos

  • Skirta
    15/06/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75252000 Gelbėjimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
95,867.77
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
95,867.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

75252000 - Gelbėjimo paslaugos

75241000 - Visuomenės saugumo paslaugos

92332000 - Paplūdimių paslaugos

92000000 - Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos

92300000 - Pramoginės paslaugos

92330000 - Poilsio zonų paslaugos

Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
95,867.77
Galutinė sutarties vertė
95,867.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Pašto adresas:
Vietovė:
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.