Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    17/07/2020
  • Galutinis terminas
    17/08/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/08/2020
  • Skirta
    09/11/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká republika - Ministerstvo obrany
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,110,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
19847/2020-1150
Aprašymas

Zpracování projektové dokumentace (dále jen „PD“) pro vydání vodoprávního stavebního povolení pro stavbu vodního díla; zpracování dokumentace pro vydání územního rozhodnutí pro stavbu; zpracování PD pro vydání stavebního povolení; zpracování dokumentace pro provádění stavby; zajištění autorského dozoru; zajištění osoby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Česká republika - Ministerstvo obrany
Nacionalinis registracijos numeris: 60162694
Pašto adresas: Tychonova 221/1
Vietovė: Praha
NUTS kodas: CZ010
Pašto kodas: 160 00
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Bc. Martina Sekalová
Pagrindinis adresas: http://www.army.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/08/2020 09:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,110,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Intar, a.s
Pašto adresas: Bezručova 81/17a
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 602 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.