Publications Office of the EU
Preliminarioji sutartis dėl miškų ūkio mašinų dalių ir pagalbinių reikmenų tiekimo TAF D.S. BOTOSANI - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Preliminarioji sutartis dėl miškų ūkio mašinų dalių ir pagalbinių reikmenų tiekimo TAF D.S. BOTOSANI

  • Paskelbta
    04/04/2025
  • Galutinis terminas
    06/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/05/2025
  • Skirta
    10/07/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO212 Botoşani
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,328,102.40 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
2200/20.03.2025
Aprašymas

Preliminarioji sutartis dėl TAF miško technikos dalių ir pagalbinių reikmenų tiekimo. Perkančioji organizacija į visus prašymus pateikti paaiškinimus atsakys dešimtą dieną iki pasiūlymų pateikimo termino. Dienų, iki kurių galima prašyti paaiškinimų iki pasiūlymų ir (arba) kandidatų pateikimo termino, skaičius: 15 dienų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/05/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Pretul ofertei
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,328,102.40 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: RAILEX
Pašto adresas:
Vietovė: Suceava
Pašto kodas: 720262
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.