Publications Office of the EU
Prancūzija-Castelnau-Montratier-Sainte-Alauzie: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Castelnau-Montratier-Sainte-Alauzie: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    28/06/2022
  • Galutinis terminas
    12/09/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/09/2022
  • Skirta
    03/11/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
communauté de communes du Quercy Blanc
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRJ25 Lot
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ25 Lot
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
55,217.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

le présent appel d'offres a pour objet la souscription des contrats d'assurance pour la Communauté de Communes du Quercy Blanc. L'Opération est composée de 6 lots distincts, à savoir :Lot 1 : assurance des dommages aux biens et des risques annexes; Lot 2 : assurance des responsabilités et des risques annexes; Lot 3 : assurance des véhicules à moteur et des risques annexes; Lot 4 : assurance de la protection juridique de la collectivité; Lot 5 : assurance de la protection fonctionnelle des agents et des élus; Lot 6 : assurance des prestations statutaires

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://marches-publics.info46.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/09/2022 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.