Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulonas: Atliekų rinkimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tulonas: Atliekų rinkimo paslaugos

  • Paskelbta
    30/04/2020
  • Galutinis terminas
    25/06/2020
  • Skirta
    15/09/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Métropole Toulon-Provence-Méditerranée
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL05 Var
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL05 Var
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
60,390.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
28,111.20 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20serv07
Aprašymas

La présente consultation concerne un accord-cadre à bons de commande pour la collecte et le transport des ordures ménagères issues des points d'apport volontaires enterrés sur le territoire métropolitain d'Ollioules. Ces prestations concernent initialement le territoire d'Ollioules avec une extension possible sur les territoires métropolitains de l'Ouest de Toulon. Ces prestations comprennent:
— la collecte des ordures ménagères en colonnes enterrées;
— l'évacuation jusqu'à l'usine d'incinération du Sittomat implantée à Toulon, quartier Escaillon, chemin Gaëtan Gastaldo;
— le déchargement.
Appel d'offres ouvert: articles L. 2124-2, R. 2124-2 1º et R. 2161-2 à R. 2161-5 du CCP. Accord-cadre avec minimum (correspondant au montant de la décomposition du prix global et forfaitaire valorisé par mise au point avec l'attributaire) et un maximum de 100 000 EUR/an: articles L. 2125-1 1º, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du CCP.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
60,390.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
28,111.20 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dragui-Transports/Deverra
Pašto adresas: 109 rue Jean Aicard
Vietovė: Draguignan
Pašto kodas: 83300
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.