Publications Office of the EU
Debesijos paslaugų teikėjo ugniagesių brigada (kalbėjimas apie eismą) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Debesijos paslaugų teikėjo ugniagesių brigada (kalbėjimas apie eismą)

  • Paskelbta
    26/08/2025
  • Galutinis terminas
    02/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2025
  • Skirta
    04/12/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72400000 Interneto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
495,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
NIPV2025-EA-04078
Aprašymas

Našumas leidžia debesijos paslaugų teikėjui parengti prioritetinius prašymus dėl gaisro gesinimo transporto priemonių, tada nusiųsti juos UDAP, kad jie būtų pristatyti atitinkamiems iVRI, ir nusiųsti UDAP prioritetinio prašymo rezultatą atitinkamoje gaisro gesinimo transporto priemonėje naudojamai informacijos tarnybai. Našumas taip pat leidžia siųsti pranešimus (įskaitant dabartinę padėtį, važiavimo kryptį, greitį ir gaisro gesinimo transporto priemonių būklę) UDAP, kad, remiantis šia informacija, prie gaisro gesinimo transporto priemonės esantys kelių eismo dalyviai būtų laiku įspėti apie tai, kaip prie UDAP prisijungę paslaugų teikėjai artėja prie jų. Žr. pirkimo dokumentus

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2025 15:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
495,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Be-Mobile NV
Pašto adresas:
Vietovė: Melle
Pašto kodas: 9090
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.