Publications Office of the EU
Ispanija-Valencija: Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Valencija: Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo paslaugos

  • Pranešta
    03/04/2020
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    29/05/2020
  • Paskelbta
    14/07/2020
  • Galutinis terminas
    27/07/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/09/2020
  • Skirta
    10/11/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CONSORCIO VALENCIA 2007
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98351000 Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
740,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
195,479.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2020/CABIE/000006
Aprašymas

Gestión integral del parking situado junto al edificio Veles e Vents, a´si como los anexos parking norte y parking sur de la Marina de València.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consorcio Valencia 2007
Pašto adresas: Muelle de la Aduana, s/n
Vietovė: Valencia
NUTS kodas: ES523
Pašto kodas: 46024
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: http://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/09/2020 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
740,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
195,479.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pavapark Movilidad, S. L.
Pašto adresas:
Vietovė: Valencia
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.