Publications Office of the EU
„Medicinos įrangos tiekimas Jono Pauliaus II rajono ligoninės Vloščuvo sveikatos priežiūros skyriui“ pagal investicinį projektą „Medicinos įrangos tiekimas Jono Pauliaus II rajono ligoninės Vloščuvo sveikatos priežiūros skyriui“. „SOR potencialo didinimas modernizuojant ir modifikuojant medicinos įrangą, taip pat diagnostinių tyrimų kokybės ir prieinamumo gerinimas įsigyjant rentgeno aparatą ZOZ Włoszczów mieste“, finansuojamas specialia sveikatos apsaugos ministro dotacija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Medicinos įrangos tiekimas Jono Pauliaus II rajono ligoninės Vloščuvo sveikatos priežiūros skyriui“ pagal investicinį projektą „Medicinos įrangos tiekimas Jono Pauliaus II rajono ligoninės Vloščuvo sveikatos priežiūros skyriui“. „SOR potencialo didinimas modernizuojant ir modifikuojant medicinos įrangą, taip pat diagnostinių tyrimų kokybės ir prieinamumo gerinimas įsigyjant rentgeno aparatą ZOZ Włoszczów mieste“, finansuojamas specialia sveikatos apsaugos ministro dotacija

  • Paskelbta
    05/08/2025
  • Galutinis terminas
    09/09/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/09/2025
  • Skirta
    29/10/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,587,869.80 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
14/07/2025
Aprašymas

Sutarties dalykas – medicininės įrangos pirkimas ir tiekimas Włoszczów – John Paul II rajono ligoninės sveikatos priežiūros komandai. Sutartis apima įrangos tiekimą, įrengimą, paleidimą ir personalo mokymą. Išsamus sutarties dalyko aprašymas kartu su asortimento, kiekio ir kokybės reikalavimais, patenkančiais į sutarties taikymo sritį, pateikiamas sutarties dalyko aprašyme, kuris yra LPZ 1 priedas, išsamioje asortimento ir kainos formoje.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/09/2025 11:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.