Publications Office of the EU
Prancūzija-Grenoble: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Grenoble: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Skirta
    30/07/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Conseil général de l'Isère
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
917,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

La maîtrise d'œuvre porte sur les études et les travaux à effectuer pour réaliser les opérations d'aménagement de sécurité la section de 32 km de la RD1075 entre le col du Fau et le col de la Croix Haute. Les travaux à réaliser comprennent:
— la création de zones de dépassement sécurisées (des créneaux de dépassement à 2+1 voies conformes aux recommandations et des créneaux beaucoup plus courts adaptés à la topographie de l'axe),
— la création de carrefours et la sécurisation d'intersections existantes,
— la rectification de courbes,
— la réalisation d'aménagements paysagers et de mesures compensatoires suite aux impacts environnementaux.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
917,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: WSP France
Pašto adresas: 33 allée Champrond
Vietovė: Saint-Ismier
Pašto kodas: 38330
Šalis: FRA

Vietovė: Sitetudes
Pašto adresas: 31 rue Mazenod
Vietovė: Lyon
Pašto kodas: 69003
Šalis: FRA

Vietovė: Bertrand Richard Paysagiste DPLG
Pašto adresas: 9 allée de La Chaux
Vietovė: Andrezieux-Boutheon
Pašto kodas: 42160
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.