Publications Office of the EU
Bulgarija-Ruse: Komposto dėžės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Ruse: Komposto dėžės

  • Paskelbta
    20/06/2023
  • Galutinis terminas
    17/07/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/07/2023
  • Skirta
    28/08/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА РУСЕ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG323 Русе
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG323 Русе
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39234000 Komposto dėžės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
11,880.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,595.80 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

*Предмет на обществената поръчка е доставка на 108 бр. пластмасови компостери с обем 1000 л, за разделно събиране на биоразградими отпадъци.
Технически условия за изпълнение на поръчката:
Основни габаритни размери и материали за изработката на един брой пластмасов компостер 1000л:
- ширина от 900 до 933 мм
- дълбочина от 900 до 933мм
- височина от 1260 до 1460 мм
**Финансирането се осигурява от проект № BGENVIRONMENT-3.002-0005-C02 „Мерки за подобряване управлението на отпадъците в общините Русе, Тутракан, Сливо поле и Ветово“ по Програма „Опазване на околната среда и климатичните промени“, финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство (ФМ на ЕИК) 2014-2021 г. предвидени за дейност №4 „Реализиране на общински схеми за разделно събиране и рециклиране на отпадъци чрез мобилни центрове“.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/308881
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/07/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
11,880.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
9,595.80 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: ИДЕА СЕРВИЗ ЕООД
Pašto adresas: Младост 2 бл.235 вх.а ап.2
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1799
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.