Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bielefeld: Elektros įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Bielefeld: Elektros įrengimo darbai

  • Paskelbta
    10/05/2023
  • Galutinis terminas
    06/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/06/2023
  • Skirta
    27/07/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311200 Elektros įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,582,657.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
100.31-6632EX
Aprašymas

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/06/2023 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,582,657.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Elektro Beckhoff GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Bielefeld
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.