Publications Office of the EU
Graikija-Atėnai: Sistemų palaikymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Atėnai: Sistemų palaikymo paslaugos

  • Paskelbta
    12/04/2021
  • Galutinis terminas
    12/05/2021
  • Atšaukta
    28/05/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72253200 Sistemų palaikymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
509,078.70 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Aprašymas

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Pašto adresas: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
Vietovė: Αθήνα
NUTS kodas: EL302
Pašto kodas: 122 44
Šalis: GRC
Pagrindinis adresas: http://www.uniwa.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/05/2021 11:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
509,078.70 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.