Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Paryžius: Statybos darbai

  • Paskelbta
    28/06/2017
  • Galutinis terminas
    24/08/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/09/2017
  • Skirta
    17/11/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Immobilière 3F
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR10 Île de France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR10 Île de France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,378,700.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,373,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
4168L - 21969
Aprašymas

Réhabilitation thermique de 214 logements à Neuilly-sur-Seine (92200), 43 rue de la Ferme / 125 boulevard du général Koenig, 92200 Neuilly-sur-Seine (4168L)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2017_Mj4KxO4qDa
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/09/2017 14:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,378,700.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
6,373,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Léon Grosse Iris Île-de-France
Pašto adresas: ZI Paris Nord 22 avenue des Nations
Vietovė: Villepinte
Pašto kodas: 93420
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.