Publications Office of the EU
Lenkija-Piła: Širdies stimuliavimo prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Piła: Širdies stimuliavimo prietaisai

  • Paskelbta
    09/07/2020
  • Galutinis terminas
    13/08/2020
  • Atšaukta
    05/10/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL411 Pilski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL411 Pilski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33182200 Širdies stimuliavimo prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,117,630.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
EZP.IV - 241/54/20
Aprašymas

Dostawa stymulatorów, kardiowerterów oraz elektrod dla potrzeb Oddziału Kardiologicznego Szpitala Specjalistycznego w Pile. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Pašto adresas: ul. Rydygiera 1
Vietovė: Piła
NUTS kodas: PL411
Pašto kodas: 64-920
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Katarzyna Szałowicz
Pagrindinis adresas: www.szpitalpila.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/08/2020 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.