Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Lohmar: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Lohmar: Elektra

  • Paskelbta
    27/09/2018
  • Galutinis terminas
    26/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/10/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
ZVL36/2018
Aprašymas

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Pašto adresas: Rathausstr. 4
Vietovė: Lohmar
NUTS kodas: DEA2C
Pašto kodas: 53797
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: https://www.lohmar.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/10/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.