Publications Office of the EU
Pristatymas kartu su medicinos įrangos ir prietaisų, skirtų onkologiniams pacientams reabilituoti, įrengimu ir eksploatavimu, atsižvelgiant į daugiafunkcinės ligoninės SP ZOZ, esančios Nowa Sól, poreikius - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pristatymas kartu su medicinos įrangos ir prietaisų, skirtų onkologiniams pacientams reabilituoti, įrengimu ir eksploatavimu, atsižvelgiant į daugiafunkcinės ligoninės SP ZOZ, esančios Nowa Sól, poreikius

  • Paskelbta
    29/10/2025
  • Galutinis terminas
    14/11/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/11/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33155000 Fizinės terapijos prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
14
Pasiūlymo referencinis numeris
DZP-280-1-43/2025
Aprašymas

1. Sutarties dalykas yra medicinos įrangos ir prietaisų, skirtų onkologiniams pacientams reabilituoti, pristatymas kartu su instaliavimu ir paleidimu, atsižvelgiant į daugiafunkcinės ligoninės SP ZOZ, esančios Nowa Sól 2, poreikius. Perkančioji organizacija siekia gauti finansavimą iš Sveikatos apsaugos ministerijos, vykdydama užduotį aprūpinti medicinos įstaigas, turinčias kvalifikaciją dirbti Nacionaliniame onkologijos tinkle SOLO I, II arba III lygmeniu ir vykdančias medicininę veiklą, specializuota įranga, kuria remiama onkologinių pacientų terapinė reabilitacija vėžio gydymo metu ir po jo. 3. Perkančioji organizacija šį sutarties dalyką suskirstė į 14 dalių. Pakuotė 1 - Komplektas viršutinių ir apatinių galūnių diagnostikai ir reabilitacijai - 1 vnt. 2 paketas. Viršutinių ir apatinių galūnių reabilitacijos bėgiai – 2 vnt. 3 pakuotė - Daugiasensorinė terapinė sistema galūnėms - 1 vnt. 4 paketas - Kineziterapijos įranga - 1 vnt 5 paketas. Automatinės viršutinės galūnės rankų ir pirštų reabilitacijos įtaisas – 1 vnt. 6 paketas - "Whirlpool" masažinė vonia viršutinėms ir apatinėms galūnėms ir liemeniui - 1 vnt. 7 paketas - Vertikalus stalas - 1 vnt 8 paketas - Daugiasensorinė terapinė sistema galūnėms - 1 vnt. 9 paketas - Apatinių galūnių pasipriešinimo treniruotės kėdė - 1 vnt 10 paketas - Ištvermės ir ištvermės treniruočių rinkinys - 1 vnt 11 paketas. Viršutinių galūnių reabilitacijai skirta diagnostinė ir terapinė priemonė, 1 vnt. 12 paketas - Daugiasensorinė galūnių terapijos sistema 13 paketas - Vaikščiojimo takelis - 1 vnt. 14 dokumentų rinkinys. Tikslinė smūginė banga – 1 dalis 4. Sutarties dalyko aprašymas išsamiai išdėstytas LPZ 1 priede.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/11/2025 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.