Publications Office of the EU
Švedija-Ljungby: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Ljungby: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    15/09/2023
  • Galutinis terminas
    12/10/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/10/2023
  • Skirta
    19/10/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ljungby kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,600,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
TN2023-0186
Aprašymas

Upphandling av Entreprenör som tar emot och behandlar matavfall till biogas och biogödsel som sorterats ut från optisk sorteringsanläggning på Bredemad.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afqgnrpynv&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/10/2023 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
2,600,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Tekniska verken i Linköping AB (publ)
Pašto adresas: Box 1500
Vietovė: LINKÖPING
Pašto kodas: 58115
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.